CO JSOU MEZINÁRODNÍ STANDARDY VÝROBY PODLE BRC A IFS?

MEZINÁRODNÍ STANDARDY VÝROBY PODLE BRC A IFS

Oba standardy patří mezi světově uznávané standardy zajišťující kvalitu a maximální bezpečnost při výrobě, transportu a skladování potravin.

Systémem BRC jsou obecně nazývány systémy vysokého standardu a správné provozní praxe v potravinářských provozech, které jsou vybudovány na základě normativního dokumentu BRC Global Standard. BRC se stále častěji stává nutným předpokladem mnoha obchodních řetězců. Normativní dokumenty BRC definují požadavky související se zajišťováním bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti potravin a jsou uznávány obchodními řetězci v mnoha zemích světa. Patří mezi nejvýznamnější mezinárodní standardy.

Organizace IFS (Internatinal Featured Standards) je neziskovou organizací, která spravuje mezinárodní standardy IFS Food, IFS Logistics, IFS Cash & Carry, IFS HPC a IFS Brokers. Na tvorbě standardů IFS se podíleli německé (HDE), francouzské (FCD) a italské (ANCC, ANCD) maloobchodní svazy ve spolupráci s výrobci, certifikačními orgány a uživateli standardu. Standard se týká bezpečnosti výrobků, dodržování legislativních požadavků a systému managementu kvality.

Potřebujete poradit? Naši experti jsou vám plně k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00 na čísle +420 734 753 440

Kloubní výživa nestačí na všechno

I přes stále narůstající množství důkazů o pozitivním účinku kvalitních účinných látek obsažených v kloubní výživě je nesporné, že řadu závaznějších stavů, zranění či chronických onemocnění je zapotřebí řešit efektivnějšími způsoby.

K léčbě artrozy jednotlivých kloubů lze např. efektivně využít viskosuplementaci – přípravek RenehaVis, při úrazech či chronických obtížích vaziva, šlach a měkkých tkání přípravky obsahující STABHAwww.sportvis.cz a www.tendovis.cz.

Co říkají Uživatelé přípravku GelaVis?