PATENTOVANÉ BIOAKTIVNÍ SUROVINY

PATENTOVANÉ BIOAKTIVNÍ SUROVINY

Patentované bioaktivní suroviny představují nejkvalitnější standard surovin pro výrobu přípravků kloubní výživy nebo dalších potravních doplňků. Získávají se procesem tzv. full tracebility, kdy je každý krok výrobního procesu zvlášť a pečlivě monitorován k dosažení maximální čistoty suroviny, neporušení její základní struktury a vysoké biologické dostupnosti pro organismus.

Tyto suroviny kloubní výživy dokáže vyrobit jen několik málo světově významných producentů. Jejich cena je 3-5 x vyšší než cena levných nepatentovaných surovin běžně užívaných pro přípravky kloubní výživy většiny producentů.

Vzhledem ke své kvalitě, bezpečnosti a vysoké biologické dostupnosti jsou tyto suroviny často užívány pro mezinárodní medicínské studie.

Přípravky řady GelaVis Premium Quality jsou vyrobeny výhradně z těchto patentovaných zdrojů.

Potřebujete poradit? Naši experti jsou vám plně k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00 na čísle +420 734 753 440

Kloubní výživa nestačí na všechno

I přes stále narůstající množství důkazů o pozitivním účinku kvalitních účinných látek obsažených v kloubní výživě je nesporné, že řadu závaznějších stavů, zranění či chronických onemocnění je zapotřebí řešit efektivnějšími způsoby.

K léčbě artrozy jednotlivých kloubů lze např. efektivně využít viskosuplementaci – přípravek RenehaVis, při úrazech či chronických obtížích vaziva, šlach a měkkých tkání přípravky obsahující STABHAwww.sportvis.cz a www.tendovis.cz.

Co říkají Uživatelé přípravku GelaVis?