Léčba versus prevence

Doplňky stravy a tedy ani kloubní výživa neléčí. Tedy alespoň podle zákonů v evropské unii o nich nelze tvrdit, že mají léčebné účinky.

jaký je vlastně rozdíl meziLÉČBOU A PREVENCÍ?

Doplňky stravy a tedy ani kloubní výživa neléčí. Tedy alespoň podle zákonů v evropské unii o nich nelze tvrdit, že mají léčebné účinky. Není to díky tomu, že by jednotlivé látky kloubní výživy nebyly klinicky účinné, ale proto, že doplněk stravy není druh léku, nýbrž speciální potraviny.

Nadto nemusí výrobci kloubní výživy prokazovat skutečné složení výrobku a je tedy pouze na klientovi, zda je pro něho výrobek či firma důvěryhodná.

Kvalitní produkty kloubní výživy, které obsahují skutečně patentované zdroje surovin s vysokou biologickou aktivitou, maximální bezpečností při užívání a správné dávky základních složek však pro své klienty mohou být významnou pomocí při řešení symptomů spojených s onemocněním kloubů, šlach či vazů. V žádném případě se nejedná jen o placebo efekt.

Z užívání kvalitní kloubní výživy mohou profitovat především:

  1. sportovci a kondiční sportovci zatěžující klouby
  2. populace středního věku
  3. osoby středního věku s příznaky počínající artrózy nosných kloubů (kolena, kyčle)
  4. osoby trpící artrózou
  5. osoby s nadváhou či obezitou
  6. pacienti po úrazech kloubů, šlach nebo vazů
  7. pacienti před / po operacích kloubů, šlach, vazů (včetně tenisového lokte, ramene, kotníku)

Potřebujete poradit? Naši experti jsou vám plně k dispozici každý všední den od 9:00 do 17:00 na čísle +420 734 753 440

Kloubní výživa nestačí na všechno

I přes stále narůstající množství důkazů o pozitivním účinku kvalitních účinných látek obsažených v kloubní výživě je nesporné, že řadu závaznějších stavů, zranění či chronických onemocnění je zapotřebí řešit efektivnějšími způsoby.

K léčbě artrozy jednotlivých kloubů lze např. efektivně využít viskosuplementaci – přípravek RenehaVis, při úrazech či chronických obtížích vaziva, šlach a měkkých tkání přípravky obsahující STABHAwww.sportvis.cz a www.tendovis.cz.

Co říkají Uživatelé přípravku GelaVis?